سامانه تومانی چیست؟

سامانه
صدور کارت وفاداری مشتری چیست؟


واقعیت این است که شرکت‌های و مراکز تجاری ایرانی، به‌سختی مشتری جذب می‌کنند؛ اما مشتریان خود را به‌راحتی از دست می‌دهند! .

سیستم های مختلف وفاداری مشتری در قالب کارت وفاداری از طرف شرکت های مختلف در بازار ارائه شده است ولی متاسفانه این سیستم ها به دلیل روش کار آنها که مبتنی بر دادن امتیاز یا پوینت می باشد در عمل با عدم استقبال مشتریان روبرو می شود که از عمده دلایل آن می توان به موارد زیر اشاره کرد .

- عدم جلب اعتماد مشتریان به دلیل درخواست از آنها برای خرید بیشتر جهت گرفتن امتیازات بیشتر برای رسیدن به حد نصاب.

- طولانی بودن پروسه تا رسیدن به حد نصاب امتیاز که باعث دلسردی مشتریان می گردد.

- غیر ملموس بودن هدیه (امتیاز)برای مشتری.

- عدم ایجاد انگیزه قوی در مشتری برای مراجعه دوباره به فروشگاه به دلیل موکول کردن دادن هدیه در آینده در صورت رسیدن امتیازات به حد نصاب.


کارشناسان شرکت تومانی بعد از بررسی و تحقیق در این ارتباط با راه اندازی سامانه تومانی با ویژگی واریز آنی اعتبار ، مهم ترین مرحله در پروسه وفاداری یعنی اعتمادزائی مشتری ازطریق دریافت اعتبار واقعی و ملموس ، که قابل خرج کردن حتی در همان لحظه می باشد را به منظور حفظ و افزایش رضایت مندی مشتریان ، با خدمات ویژه تولید و برای استفاده در فروشگاه ها ، انجمن ها صنفی و سازمانها ارائه و آماده بهره برداری کرده اند.


ر وش کار: هزینه جذب یک مشتری جدید، بین پنج تا 11 برابر نگهداری یک مشتری قدیم است. برای افزایش دو درصدی مشتری، باید 10 درصد هزینه کرد.! حال سامانه صدور کارت وفاداری مشتری به شما کمک میکند به این امر دست یابید.شما با سامانه وفاداری تومانی هنگام فروش کالا یا خدمات خود بجای تخفیف نقدی کل یا مبلغی از تخفیف را به صورت مجازی به کارتی مغناطیسی با طرح و لگوی مجموعه شما،که توسط خودتان برای مشتری صادر شده واریز و تقدیم مشتریان می کنید. مشتری به خاطر وجود این اعتبار ترجیحا به فروشگاه شما مراجعه می کند.و به همین ترتیب در مراجعات بعدی این اتفاق ادامه و مشتری به مشتری وفادار تبدیل میشود . کارشناسان ما با پیشنهاد پلن های مختلف استفاده از سامانه ، تلاش خود را برای بازخورد هرچه بهتر استفاده از سامانه وفاداری مشتری تومانی بکار برده اند.شما عزیزان با مطالعه دقیق این پلن ها ، بهترین روش را با توجه به صنف ، کالاها و خدمات ارائه شده ، برگزیده و جهت پیاده سازی در مجموعه محترم با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که این موارد فقط یه عنوان پیشنهاد ارائه شده است و در صورت هرکونه درخواست از طرف شما کارشناسان ما آمادگی پیاده سازی سامانه را نسبت به خواسته شما دارند.

پذیرنده با داشتن کامپیوتر یا لب تاب و اینترنت پس از امضاء قرارداد می تواند از امکانات سامانه استفاده نماید.
نصب سامانه تحت وب ، و با اتصال کارت خوان به سیستم در تهران وشهرستانها نصب و آماده بهره برداری می باشد.


})