پرسش های متداول

پرسش های متداول

1سامانه وفاداری مشتری تومانی چیست؟
سامانه وفاداری مشتری تومانی شامل نرم افزار وفاداری تومانی ، دستگاه کارت خوان و کارت های مغناطیسی میباشد .که پس از نصب و راه اندازی ، از طریق واریز اعتباربجای تخفیف نقدی درکارت عمل میکند ،بطوری که به دلیل ذخیره مبالغ این اعتبارها در کارت الکترونیکی ، چون مشتری همیشه از شما طلبکارمیباشد تمایل به خرید از مجموعه یا فروشگاه شما خواهد داشت و اجبارا این پس انداز را درخریدهایشان از فروشگاه یا کسب و کار شما متمرکز میکند. این امر در نهایت فروش بیشتر و سود آوری مجموعه شما را به همراه دارد.و دلیل بسیار دیگر که در صورت استفاده از سامانه به آنها پی خواهید برد.
2چرا باید از سامانه وفاداری مشتری در کسب و کار خود استفاده کنیم ؟
این روزها رکود در بازار به دلیل تحریم ها بازاریان عزیز کشورمان را دچار چالش در کسب و کار خود کرده و درشرایطی که نقدینگی کم و رکود، کمر بعضی از صنوف و مشاغل کوچک را شکسته و آنها را به تعطیلی کشانده است دست یافتن به راهکاری برای فرارازاین رکود در حوزه کسب و کار های کوچک دغدغه همه ماست . مشتری، کالا یا خدمات شما را دیده و دوست دارد آن را بخرد؛ اما نمی‌خرد ، مشتری‌ها به شما مراجعه نمی‌کنند با این‌که به کالا یا خدمات شما نیاز دارند، کسی که آن‌قدر همت داشته که به شما مراجعه کند، ممکن است گشتی در فروشگاه شما بزند و یا با دفتر شما تماس بگیرد، اما در نهایت خریدی انجام ندهد. در صورت استفاده از سامانه وفاداری تومانی تا حدود بسیار زیادی این موانع و مشکلات از سر راه گسب و کار شما برداشته میشود .
3تفاوت پکیج اشتراک با سایر پکیج ها چیست؟
پکیج اشتراک سامانه متعلق به تومانی می باشد و در صورت انتخاب این پکیج حق طراحی اختصاصی روی کارت از مشترک گرفته می شود و کارت با طرح و لوگوی عمومی شرکت تولید میگردد و همچنین مشترک باید به صورت ماهیانه درصدی از تراکنش های کارتهای مشتریان خود رابابت کارمزد پرداخت نماید.
4از کجا بدانیم کدام پکیج بیشتر مناسب کسب و کارما می باشد؟
این بستگی به خودتان دارد . ولی به صورت خلاصه به این ارتباط دارد که شما اینترنت، شعبه و یا تمایل به ارتباط با سایر اصناف را داشته باشید یا نه. در صورت تمایل مشاورین ما برای کمک به شما آماده اند. شما می توانید در صفحه تماس با ما از طرق مختلف با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.
5شرایط گرفتن نمایندگی فروش سامانه وفاداری تومانی چیست؟
شما با مراجعه به آدرس www.towmoney.com ، منوی درخواست ها و زیر منوی درخواست نمایندگی ، شرایط و مراحل گرفتن نمایندگی را ملاحظه بفرمائید.و یا با شماره تلفن 09333074714 تماس حاصل فرمائید.
6سامانه وفاداری تومانی در چه جاهایی قابل استفاده است؟
سامانه وفاداری تومانی می تواند در صنوف مختلف قابل استفاده می باشد: ۱- ویژه مراکز تولید کننده مواد غذایی(فروشندگان مواد اولیه ، فست فود ها و رستوران ها) ۲- ویژه مراکز تولید کننده پوشاک ۳- ویژه فروشگاه های زنجیره ایی ۴- ویژه شرکت ها و آژانسهای هواپیمایی ۵- ویژه شرکتهای گردشگری و توریسم ۶- ویژه هتل ها و مراکز اقامتی ۷- ویژه شرکت های خودرو ساز ۸- ویژه مراکز درمانی و بیمارستان ها ۹- ویژه شرکت های بیمه و کارگزاری های بیمه ۱۰- ویژه شرکت های ثبت شرکت ، برند، لگو و …… ۱۱- ویژه فروشندگان عمده وپخش کلیه محصولات ، کالا ها و خدمات و ده ها مرکز کوچک و بزرگ دیگر پتانسیل اجرای سیستم کارت تخفیف اعتباری را دارا میباشند.
7دلیل شما برای افزایش مشتریان در صورت استفاده از این سامانه چیست؟
در صورت استفاده از سامانه تومانی فروشگاه شما در هر محله ای که باشد و در هر صنفی که فعال باشید مطمئنا" برای مشتریانتان جذاب خواهد بود. و این جذابیت منجر به نقل قول برای خانواده، دوستان و آشنایان از طرف مشتری خواهد شد.,,فروشگاه ........ کارت اعتباری صادر میکنه,, این یعنی بازاریابی مویرگی دهان به دهان. نتیجه آن معروفیت فروشگاه شما و در نتیجه زیاد شدن مشتریانتان خواهد بود
8چطور پذیرنده کارت تخفیف اعتباری تومانی شویم ؟
شما در صورتی که تمایل داشته باشید که مشترک سامانه وفاداری مشتری تو مانی باشید با پر کردن فرم درخواست اشتراک سیستم کارت تخفیف تومانی در سامانه ،وپس از بررسی و تأئید توسط کارشناسان حقوقی در صورت تأئید در اسرع وقت برای هماهنگی جهت عقد قرارداد واعزام کارشناس فنی با شما تماس و هماهنگی های لازم به عمل می آید.
9در کجا ها میتوانیم از کارت تخفیف تومانی استفاده کنیم؟
کارت تخفیف تومانی، کارت تخفیف اصناف میباشد و شما میتوانید از کلیه مراکز و فروشگا ه های عضو کارت تخفیف اعتباری تومانی در صورتیکه مشتری یکی از این مراکز باشید استفاده کنید .
10مقدار اعتباری که هنگام خرید به عنوان تخفیف در کارت تخفیف تومانی واریز میگردد چقدر است؟
میزان این اعتبار در هر مرگز یا فروشگاه بستگی به تصمیم مدیریت آنجا دارد و مبلغ این اعتبار درهر جایی متفاوت است.
11اعتبارات واریزی در کارت تخفیف اعتباری تومانی چه مدت زمانی اعتبار دارد؟
مدت اعتبار این مبالغ نا محدود میباشد.
12مدت اعتبار کارت تخفیف اعتباری تومانی چه مدت میباشد؟
مدت اعتبار کارت تخفیف تومانی ۵ سال میباشد و پس از انقضا با مراجعه به مرکز یا فروشگاه صادر کننده و یا هر فروشگاه دیگر عضو تومانی که شما مشتری آن هستید، می توانید کارت تخفیف تومانی خود را تمدید کنید. یا از طریق سامانه www.towmoney.com اقدام به تمدید نماید.
13از چه طریق متوجه میشوم کارت من فعال شده است؟
شما بلا فاصله پس از ثبت مشخصات در مرکز یا فروشگاهی که مشتری آن هستید پیامکی حاوی اطلاعات پنل کاربری و کارت تخفیف تومانی خود شامل: نام کاربری که کد ملی شما میباشد ، پسورد پنل که به صورت پیش فرض 1234میباشد . همچنین یک عدد منفی مثلا۵۰۰۰- که بابت حق اشتراک به تصمیم مدیر فروشگاه توسط منابع اعتبارات واریزی شما تسویه میگردد، زمان فعال سازی ، تاریخ فعال سازی را سیستم توسط پیامک به اطلاع شما میرساند.
14من چگونه میتوانم به پنل کاربری خود وارد شوم؟
شما میتوانید با کلیک برروی تومانی کارت من درتمامی صفحات سامانه تومانی ویا تایپ مستقیم www.towmoney.com درآدرس بار مرورگر خود مستقیما وارد در گاه ورودی پنل کاربری خود شوید.
15من چگونه می توانم پسورد پنل کاربریم را تغییر دهم؟
شما با ورود به ناحیه کاربری خود درقسمت منوی افقی در سر برگ تغییر رمز پروفایل من با وارد کردن پسورد فعلی و پسورد جدید و تکرار آن ،پسورد پنل خود را تغییر دهید.
16در صورت مفقود شدن کارت تخفیف تومانی چه باید کرد ؟
شما در صورت مفقود ویا خراب شدن کارت از ۲ طریق میتوانید درخواست صدور کارت تخفیف تومانی جدید داشته باشید. با مراجعه به مرکز یا فروشگاه صادر کننده کارت تخفیف تومانی بصورت رایگان وکسر از اعتبار کارت. از طریق سایت towmoney.com که مشمول هزینه میشود.
17آیا کارت تخفیف اعتباری تومانی به کارت های شتاب وصل می باشد؟
خیر کارت تخفیف تومانی ، کارتی غیر بانکی میباشد و فعلا به هیچ کارت شتابی متطل نمی باشد.
18با کارت تخفیف اعنباری تومانی میتونم از هر فروشگاهی اعتبار بگیرم؟
بله در صورتی که فروشگاه مورد نظر مشترک سیستم کارت تخفیف تومانی باشد ، ولی البته این اعتبار را فقط در همان فروشگاه میتوانید مصرف کنید .
19اعتبارات کارت تخفیف تومانی را میتونم در هر فروشگاهی خرج کنم؟
شما میتوانید همزمان مشتری چندین فروشگاه عضو طرح تومانی کارت باشید ولی اعتبارات هر فروشگاه را در فاز اول طرح کارت تخفیف تومانی فقط در همان فروشگاه باید مصرف کنید.
20میتونم کارتم رو به کسی دیگه بدم استفاده کنه؟
بله با قراردادن رمز کارت تخفیف تومانی کارتتان به هر کسی او میتواند از اعتبار درون تومانی کارت شما استفاده بکند.
21میشه از اعتبار یک کارت به کارت دیگر اعتبار انتقال داد؟
بله شما با ورود به پنل کاربری در قسمت منوی کناری تب انتقال اعتباربرای انتقال اعتبار کارتتان به کارت تخفیف تومانی دیگر استفاده کنید به شرط اینکه آن کارت تخفیف نیز در همان مرکز یا فروشگاهی که شما مشتری آن هستید فعال باشد.
22چطور میتونم تخفیف های خودم رو ببینم؟
شما با ورود به پنل کاربری خود در قسمت منوی کناری در تب آمار تراکنش ها میتوانید به تفکیک هر فروشگاه کلیه تراکنش های خود راجداگانه گزارش گیری و مدیریت کنید.

سوالی دارید؟

})