پلن های مختلف استفاده از سامانه وفاداری مشتری تومانی

مدیران تومانی براین باورند که با ارائه سامانه وفاداری مشتری تومانی در کمک به توسعه بازار و کسب و کار شما قدمی ناچیز برداشته اند و در این راه از هیچگونه تلاشی دریغ نخواهد کرد. بدین منظور کارشناسان مابا پیشنهاد پلن های مختلف استفاده از سامانه ، تلاش خود را برای بازخورد هرچه بهتر استفاده از سامانه وفاداری مشتری تومانی بکار برده اند.شما عزیزان با مطالعه دقیق این پلن ها ، بهترین روش را با توجه به صنف ، کالاها و خدمات ارائه شده ، برگزیده و جهت پیاده سازی در مجموعه محترم با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که این موارد فقط یه عنوان پیشنهاد ارائه شده است و در صورت هر گونه درخواست از طرف شما کارشناسان ما آمادگی پیاده سازی سامانه، نسبت به خواسته شما دارند.

1پلن 1- واریز اعتبار به ازاء هر بار خرید
در این پلن مشتری به ازاء هر خرید، اعتبار دریافت میکند و میتواند در نوبت های بعدی این اعتبار را خرج و یا پس انداز کند . و به همین ترتیب با هر خرید جدید اعتبار دریافت میکند .
مثال : مشتری از شما کالا یا خدماتی را به مبلغ 1.000.000 ریال دریافت کرده است سامانه نسبت به تعریف اولیه درصد مشخصی از این مبلغ فرضا 10% که معادل 100.000 ریال میباشد را درون کارت مشتری واریز میکند و مشتری به دلیل وجود این مبلغ اعتبار، ترجیحا در صورت نیاز به کالا ها و خدمات شما، به شما مراجعه میکند.
1پلن 2- واریز اعتبار اولیه :
در این پلن فروشنده می تواند کارت مشتری خود را به میزان دلخواه شارژ واعتبار اولیه واریز نماید.
حال مشتری با هر بار مراجعه به فروشگاه شما نسبت به خریدی که انجام میدهد و درصد تخفیف آن کالا و خدمات از اعتبار درون کارتش کاسته میشود.
مثال : شما کارت مشتری را به میزان فرضا 5.000.000 ریال اعتبار اولیه شارژ می کنید. مشتری با مراجعه به شما کالایی که قیمت آن 10.000.000ریال است و 20 % تخفیف دارد خریداری میکند سیستم مبلغ 2.000.000 ریال از کارت مشتری کم و مابقی مبلغ را نقدا پرداخت میکند.مانده اعتبار درون کارت برای خریدهای بعدی در کارت باقی می ماند.
1پلن 3- فروش اعتبار:
در این پلن اعتبار واریزی به کارت فروخته می شود.
به این صورت که شما بعد از صدور کارت برای مشتری ، مبلغی را از وی دریافت مکنید و چند درصد بیشتر به صورت اعتبار در کارت وی شارژ میکنید. مشتری از آن به بعد به تدریج با مراجعه به مجموعه شما از آن اعتبار استفاده میکند تا زمانی که اعتبار صفر شود . مشتری میتواند در هرزمان که بخواهد اعتبار خریداری نماید.
مثال: شما از مشتری 100 هزار تومان نقد دریافت میکنید و در ازاء آن فرضا 120 هزار تومان اعتبار برای وی واریز میکنید و مشتری در هر نوبت مراجعه می تواند مقداری از این اعتبار را خرج کند.
1پلن 4- تعامل با صنوف دیگر
در این پلن مجموعه شما میتواند با صنوف دیگر لینک شود.
در این روش سامانه در دو یا چندین مجموعه مختلف راه اندازی میشود و مشتریان این مجموعه ها میتوانند اعتبارت واریز شده ی هرمجموعه را در مجموعه دیگر مصرف کنند .
مثال : فرضا دو فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی و سالن آرایش بانوان :
بدین صورت که مشتری های فروشگاه لوازم بهداشتی میتواند اعتبار خود را در سالن آرایش بانوان نیز مصرف کنند.
1پلن 5- تعامل با سازمانها :
ارایه کارت های تخفیف از پیش شخصی سازی شده به پرسنل سازمان ها و شرکت ها .
شرح کار : مجموعه شما با قرار داد با شرکت ها ، نهاد ها و سازمانها لیست کارکنان آنان را دریافت و سپس درون کارت ها اعتبار به میزان دلخواه واریز میکند. حال کارتها به شرکت طرف قرارداد تحویل و به پرسنل واگذار میگردد. پرسنل با توجه به اعتبار درون این کارت ها ترجیحا برای خرید به فروشگاه شما مراجعه میکنند.
1پلن 6 – صدور کارت با در صدهای متفاوت تخفیف
در این روش شما بسته به سیاست کاری مجموعه خود کارت هایی با در صد های مختلف به مشتریانتان ارائه می کنید.به عبارتی در صد تخفیف روی کارت درج می گردد. حال مشتری از قبل میداند در صورت مراجعه به مجموعه شما در چه صورت چه مقدار تخفیف به تعلق خواهد گرفت .این روش برای تشویق مشتریان به خرید بیشتر کاربرد دارد.
مثال : شما روی کارت خود میتوانید 2 رقم مختلف تخفیف تعین کنید و برای هریک عنوانی در نظر بگیرید. فرضا 15% ویژه+ 7% جهیزیه . حال مشتری با مراجعه به مجموعه شما در حالت خریدعادی 15 درصد و در صورت خرید برای جهیزیه 7 % بیشتر یعنی 22% تخفیف دریافت خواهد کرد. این پلن مناسب ترکیب با پلن 5 میباشد.
})